Dňa 27. mája sa na našej škole uskutočnilo školské finále v stolnom tenise. Zúčastnilo sa ho 16 najlepších hráčov z našej školy. Na základe stanoveného pavúka sa postupne hralo osemfinále, štvrťfinále, semifinále a samotné finále.
Hráči podávali výborné výkony, zvlášť prekvapili mladí hráči, Michal Gros a Augustín Sláviček. Preto sa nemusíme báť o kvalitu v nasledujúcich rokoch. Síce nepostúpili do semifinále, ale herne príjemne prekvapili.
Do semifinále sa dostali Sebastián Áč, Jakub Bielik, Jaroslav Gregor, Šimon Bielik.
Keďže výsledky boli nasledujúce- Áč- Bielik Š.- 0:2, Gregor- Bielik J.- 0:2, zopakovalo sa finále z minulého roka, keď Jakub porazil Šimona. Tento raz sa ale tešil mladší z bratov Šimon, ktorý porazil Jakuba- 2:0.
Blahoželáme všetkým, zvlášť víťazovi Šimonovi Bielikovi. Víťaz má právo vyzvať na zápas pani riaditeľku. Túto možnosť aj využije.
Všetci hráči boli odmenení vecnými darmi.
Organizátori turnaja