Byť majstrami okresu je krásna vec, zvlášť v silnej konkurencii. Postúpiť na tomto turnaji do obvodného a následne krajského kola je výnimočná vec. A nakoniec obsadiť celkové tretie miesto v kraji je niečo neopísateľné!!! Táto partia to dokázala! Tím zložený z tretiakov a štvrtákov, menovite- Nina Wáclaviaková, Lenka Šujanová, Oliver Oller, Lukas Runák, Martin Špilaj, Jakub Janek, Damián Bíňovský, Pavol Valko, Boris Richter, Alex Luprich - po víťazstvách nad Bánovcami nad Bebravou, Partizánskym, bojovali o medaily. Proti tímom z Lednických Rovní a hlavne futbalovej školy z Trenčína bojovali statočne a nakoniec na čele s kapitánom Oliverom Ollerom obsadili bronzový stupienok. Chýbal iba kúsok a mohli ísť na Majstrovstvá Slovenska do Košíc!! Hráči a hráčky dostali nádherný pohár, medaily, množstvo spomienkových darčekov. A hlavne, veľa, veľa krásnych zážitkov. Všetci hrali veľmi dobre, išli na doraz, tvorili výborný kolektív, vzájomne sa podporovali a bojovali! Dokonca Nina Wáclaviaková sa stala najlepšou hráčkou turnaja!
Nemožno nespomenúť najlepší fanclub, ktorý bol zložený z rodičov detí. Neustále povzbudzovali, svojimi hlasivkami hnali deti vpred! Boli ďalším a dôležitým hráčom! Spoločne pripravili nádherný transparent, ktorý svojím výzorom úspešne reprezentoval našu Základnú školu v Nitrianskom Pravne! Bola to ukážka nádhernej spolupráce pedagógov, žiakov a rodičov, ako to má v medziľudských vzťahoch vyzerať! Takto môžeme spoločne naše deti učiť, ako sa majú správať voči sebe, súperom, rozhodcom, všeobecne, k ľuďom!
Ďakujeme! Ďakujeme! Ďakujeme!
FOTOALBUM Bronzový kolektív žiakov, pedagógov a rodičov!!!